İki bin kadın oy verdi: En seksi erkekler belli oldu

“Clarksons Farm”ın yıldızı Jeremy Clarkson, kendisini “evli insanlar için en iyi çevrimiçi tanışma sitesi” olarak tanıtan IllicitEncounters tarafından yapılan yıllık bir ankette 10 üzerinden 9 gibi etkileyici bir puanla birinci oldu.

“Örümcek Adam”ın yıldızı Tom Holland listede ikinci sırada yer aldı. Aktris Zendaya ile birlikte olan 27 yaşındaki Hollywood yıldızı, ankette sekiz puan aldı.

Tom Holland…

İlk üçü tamamlayan, geçen yıl dibe yaklaştıktan sonra oyları artıran 41 yaşındaki Galler Prensi William oldu. Kardeşinin aksine, 39 yaşındaki Prens Harry, sıralamada 47. sırada yer aldı.

Evli arkadaşlık sitesi Illicitencounters.com’un yıllık en seksi erkek anketi, 2.000 kadın üyesi tarafından oylanıyor.

Prens William…

Kadınlara Birleşik Krallık’ın en seksi erkeğinin kim olduğu soruluyor ve geçen yılın en ünlü, kültürel açıdan en önemli isimlerinin en çok “seksi” olandan en az “seksi” olana kadar sıralanması isteniyor. Her isme “seksiliklerine” göre 1-10 (en yüksek 10 olmak üzere) puan veriliyor.

“Oppenheimer” yıldızı 47 yaşındaki Cillian Murphy, bu yılki oylamada Idris Elba ve Dermot O’Leary ile birlikte beşinci sırada yer aldı.

Sekizinci sırayı eski “Made In Chelsea” yıldızı Sam Thompson (31) alırken, 27 yaşındaki Russ Cook dokuzuncu oldu.

Yıllık Birleşik Krallık’ın En Seksi Adamı anketini düzenleyen Illicitencounters.com sözcüsü Jessica Leoni, “Hepimiz Clarkson’ın atılgan kişiliğini biliyoruz, ancak son yapımı onun kalpleri de fethedebildiğini gösterdi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x