Beeper – Apple atışması sona eriyor

Şirket bunun yayınlanan son düzeltme olacağını söylüyor. Beeper bugün bir blog yazısında gezegendeki “en büyük şirketle kedi-fare oyunu oynamanın” bittiğini yazdı.

Peki en son çözüm ne oldu? Cevap kesinlikle basit bir yama değil. Mevcut mobil cihazınızı bir Mac veya eski bir iPhone ile eşleştirmenizi içerecek.. Beeper Cloud’a sahip Mac kullanıcıları, tüm macOS sürümleri yazılım güncellemesini desteklemese de kolayca güncelleme yapıp yeniden bağlanabilecek. Ayrıca Mac’i ve Beeper Cloud’u olan bir arkadaşınızdan, masaüstü uygulamasıyla kullanılabilecek iMessage kayıt kodunu paylaşmasını isteyebilirsiniz.

Beeper – Apple atışması sona eriyor

Son olarak, eski bir iPhone’a (6/6s/7/8/X) jailbreak yapabilir, bir iMessage kayıt kodu oluşturmak için Beeper aracını yükleyebilir ve kodu girip hizmete erişmek için en son Beeper Mini uygulamasını güncelleyebilirsiniz. Şirket aynı zamanda bu görev için jailbreakli iPhone’ları da kiralayıp satıyor. Sonuçta bir iPhone’u jailbreak yapmak yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı olabilir.

İşin iyi tarafı, şirket bu düzeltmelerin işe yaradığını ve hatta mavi telefon numaralarını Beeper Mini deneyimine geri getirdiğini söylüyor. Ancak, bir Mac’iniz veya eski bir iPhone’unuz yoksa ya da her ikisine de erişiminiz yoksa, neredeyse hiç şansınız yok demektir. Beeper, gelecekte bir noktada eski bir cihazla karşılaşırsanız bunun sohbet geçmişinizi koruyacağını söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x