Boşanma Haberiyle Gündem Olan Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz’ün Boşanma Protokolü Ortaya Çıktı

Magazin dünyasının sevilen çiftlerinden biri olan Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz cephesinden kötü haber geldi. Evlilikleri parmakla gösterilen ikili boşanma haberleriyle gündeme bomba gibi düştü. 5 yıllık evliliklerini tek celsede bitiren Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz’ün boşanma protokolü ortaya çıktı. Protokoldeki bir detay ise dikkatlerden kaçmadı.

Sevilen oyunculardan Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz 23 Eylül 2018 tarihinde nikah masasına oturma kararı almıştı.

Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan ikilinin cephesinden kötü haber geldi. Magazinin parmakla gösterilen çiftlerinden olan Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz boşanma haberleriyle herkesi şaşırttı.

Ortak bir karar kalan Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz ikilisi 28 Şubat 2023 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, tek celsede boşanan ikilinin ayrılıklarında aldatma iddiası gündeme geldi.

Geçtiğimiz Ağustos ayında magazin gündeminde evli ve çocuklu bir oyuncunun eşini aldattığı haberleri yer almış. Bu kişinin de Buğra Gülsoy olduğu düşünülmüş.

Üstündağ’ın yazısınına göre, Nilüfer Gürbüz, eşinin kendini aldattığını öğrenince boşanmak için harekete geçmiş

Yollarını ayıran ikili, Nilüfer Gürbüz isteği için bi’ hayli sıkı bir boşanma protokolüne imza atmış.

Bu protokole göre, ünlü oyuncu ayrıldığı eşine İstanbul Acarkent’te bulunan villayı, bakıcı da çalıştıran eski eşine verdi.

Çiftin 12 Nisan 2019’da dünyaya gelen oğulları Cem’in velayeti ise anneyi verildi. İddialara göre, ünlü oyuncu 4 yaşındaki oğlu Cem’i 9 yaşına gelen kadar sadece gündüzleri görebilecek, gece kendisiyle birlikte kalmasına izin verilmeyecek.

Ayıca Gülsoy, ayrıldığı eşi Nilüfer Gürbüz’e 70 bin TL aylık nafaka ödemesi yapacak. Öğrenilenlere göre ünlü oyuncu Arnavutköy’e yerleşti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir