Anaokulunda Korkunç Olay: 2 Yaşındaki Çocuğu Sandalyeye Bağladılar

ABD’nin Maryland eyaletindeki bir anaokulunda skandal bir olay yaşandı. Bir doğum günü partisi sırasında Sean isimli 2 yaşındaki bir çocuğun sandalyesine bir havlu ile bağlandığı iddia edildi.

Doğum günü partisi sırasında çekilen görüntülerde Sean isimli 2 yaşındaki bir çocuğun sandalyesine bir havlu ile bağlandığı görüldü. Bu video anaokulunun resmi internet sitesinde yayınlandıktan kısa bir süre sonra kaldırıldı.

Sean’u bu halde gören büyükannesi Ruby Campbell, “Videoyu ilk gördüğüm an şok oldum. Orada çalışanlarla görüştüğümde bana uslu durmadığı için bağladıklarını söylediler. Torunumun sıradan bir 2.5 yaşındaki bir çocuktan daha farklı davranmasına ihtimal yok” diye konuştu. Öfkeli büyükanne, “Videoda diğer çocukların ayakta olduğu ve hareket ettikleri görülüyor. O yaramaz bir çocuk değil. Bu videoyu okulun müdürüne gösterince o da gözlerine inanamadığını söyledi” dedi.

Skandalın ortaya çıkması sonrası iki öğretmen hakkında uzaklaştırma cezası verildi. Sean’un da başka bir anaokuluna kayıt olduğu öğrenildi. Campbell ailesi, öğretmenler hakkında şikayetçi oldu. Ancak “Çocukta bir yara olmadığı” gerekçesiyle soruşturma talepleri geri çevirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir